Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Sivilce Kapatıcı ve Akne Kurutucu

Hem sivilceleri ( yani akneleri ) kapatan hem de sivilcelerin kurumasını sağlayan dünyanın en iyi cilt bakım markalarından biri olan Murad markasının Acne Treament Concealer – Akne Kurutucu Renkli Kapatıcı Stik markasının ürün tanıtıcı yazısını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

2019 Güncelleme Önemli Açıklama: Arkadaşlar bu ürünün Türkiye satışı durdurulmuştur. Ayrıca üretimi de durdurulmuştur.

Kurabiye Fincan

Çoğunlukla ergenlik döneminde yaşadığınız sivilce problemi 30’lu yaşlardan sonra da kâbusunuz olmaya devam edebilir. Güzelliğinize gölge düşüren ve canınızı sıkan sivilce ve izlerinden kurtulmak için kapatıcılar ve fondötenler her zaman kurtarıcınız olur. Fakat şu soru işareti de hep aklınızdadır; Fondöten sürmem sivilcemi daha kötü etkiler mi?

Peki; öyle bir ürün düşünün ki sivilce izlerinizi kapatırken, sivilcelerinizi tedavi etmekte de size yardımcı oluyor.

Dünyada cilt bakımı anlayışını değiştiren ünlü dermatolog Dr. Howard Murad, sivilcilerinizi kapatırken iyileştiren özel bir ürün geliştirdi. Murad’ın yeni ürünü Acne Treament Concealer – Akne Kurutucu Renkli Kapatıcı Stik, yağsız ve renkli yapıya sahip ikisi bir arada formülü ile mükemmel bir görünüm için kapatıcılık sağlarken, yüzde 81 oranında sivilcilerin tedavi edilmesine yardımcı olarak pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarmayı destekliyor.

Allure Magazine tarafından yaklaşık ikibinbeşyüz ürün arasında yapılan değerlendirmede editörlerin seçimi ile “Best Concealer for Blemishes” ödülü verilen kapatıcı stik, üç farklı renk tonu ile her cilt rengine uygun seçeneklere sahip.

Yetkili Eczanelerde
Acne Treatment Concealer – Akne Kurutucu Renkli Kapatıcı Stik Fiyatı: 65 YTL

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 99 yazı
Bakımlı Kadın
Bakımlı Kadın
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara