Tüm Saç Renkleri

Beren Saat Dizi Makyajında Hangi Ürünleri Kullanıyor?

Sevdiklerinizle Paylaşın

Güncelleme: 18.03.2019

Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter Makyajı nasıl yapılıyor ? Beren Saat’in makyajını yapan Gülcan Bayaröge, daha önce canlandırdığı karakterlerin aksine, baskın Bihter karakterini öne çıkaran bir göz makyajı yaptığını söylüyor.

”Göz makyajını yaparken, far kullanmıyorum, sadece siyah kalemle Beren’in gözünü çerçeveleyip dağıtıyorum, ardından da bol maskara uyguluyorum,” diyor.

Saat’in çok pürüzsüz ve sağlıklı bir cildi olduğunu söyleyen Bayaröge, çok ince bir fondötenin ve pudranın baz için yeterli olduğunu da ekliyor. Yoğun göz makyajı yapıldığı için dudaklarda çok net renklerden kaçındığını söyleyen Bayaröge, şeffaf rujlar kullanıyor.

Cici kız görünümlü pembe yanaklar yerine, sert karakterini yansıtan şeftali tonlarında bir allıkla elmacık kemiklerine kontür yaparak belirginleştiriyor.

Beren Saat’in Kullandığı Makyaj Ürünleri

Kozmetik ürünleri ve makyaj malzemelerinin listesini dizinin makyaj uzmanı bizlere veriyor.

MAC, Face&Body fondöten, 120 ml, 98 TL, MAC, Powder Blush in Melba allık, 78TL; Chanel, Rouge Allure ruj, 110TL; parfümerilerde bulabilirsiniz.

Beren Saat’in kullandığı Parfüm

Beren SaatGivenchy Ange ou Demon le Secret parfümünü kullanıyor.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

1 thought on “Beren Saat Dizi Makyajında Hangi Ürünleri Kullanıyor?

  1. beren saati gerçekten çok beğeniorum başarılı bir oyuncu gzlerine ve göz makyajına hayranım bayaröge gercekten iyi bir makyöz=)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir