Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Kedi Gözü makyajı nasıl yapılır / Resimli

Öncelikle kedi gözü makyajı yapabilmek için eyeliner kullanımını iyi bilmeniz gerekiyor. Aşağıdaki görsel kolay eyeliner çekilmesini gösteriyor. Sizler de deneyerek pratik kazanabilirsiniz. Aşağıda tüm yağım ve tekniklerinin resimli anlatımına ulaşabilirsiniz.

Kedi gözü makyajının en önemli özelliklerinden biri de eyeliner ucunun belirgin olmasıdır.

Dolayısıyla eyeliner kuyruğunu uzun çekebilirsiniz ya da sadece derin koyu renkli bir göz makyajı yaparak gözlerinize buğulu bir ifade kazandırabilirsiniz.

Farklı kedi gözü makyaj yapımını bu yazımızda sizler için derledik. Beğendiğiniz stili ilk kez uyguluyacaksanız öncesinde evde pratik yapmanızı öneririm. Böylece eliniz alışkanlık kazanacaktır.

Sizlere bir püf noktası; ilkbahar ve yaz aylarında renkli eyeliner veya renkli göz kalemleri ile kedi gözü makyajı yapabilirsiniz. 🙂

Son yılların favori göz makyajlarından biri olan kedi gözü makyaj özellikle gözlerde iddialı ve çarpıcı bir görünüm oluşturmak isteyen bayanlar için son derece uygun bir makyaj stilidir. Gözlerde çekik bir görünüm oluşturmak isteyen bayanlar için ideal olan bu makyaj eyeliner çekilerek oluşturulur. Kullanım kolaylığına göre eyeliner ya da dipliner da tercih edebilirsiniz. Kalem uçlu eyeliner ya da fırça ile uygulana eyeliner olarak da farklı şekillerde kullanılıyor. Fırça ile uygulana eyeliner tekniği kesinlikle daha kolay bir tekniktir.

Aşağıda yer alan videoyu izlemenizi öneririm.

Yazar Hakkında
Toplam 981 yazı
gulsah
gulsah
İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Tonik Nedir? Ne İşe Yarar? Hangi Cilt Tipleri İçin Uygundur?
Cilt Tipine Göre Fondöten Seçimi
Holografik Makyaj Nedir? Nasıl Yapılır?
Neon Makyaj Nedir? Nasıl Uygulanır ve Makyaj Malzemeleri

Yorumlar (1 Yorum)
Pingback: En İyi Eyeliner Önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara