Tüm Saç Renkleri

Ecem Uzun Saç Rengi ve Modelleri

Ecem uzun gerçek bir sarışındır. Doğal saç rengi koyu sarı olup büyük bir ihtimalle küçükken saçları çok daha açık altın sarısı saç rengindeydi. Saç diplerine bakarsanız ne kadar güzel bir altın sarısı saç rengine sahip olduğunu görebilirsiniz.
Ecem uzun ‘un gerçek bir sarışın olduğundan kaşlarının da koyu sarı renkte olduğunu görebilirsiniz. Göz renginin koyu ela renkte olduğunu yeşil ve kahverengi arasında değiştiğini söylemek mümkün.

Ecem uzun oldukça minyon ve çok güzel bir kadındır boyu 1.60 olmasına rağmen gayet güzel bir fiziğe sahiptir. Ayrıca bu minyon özelliği sayesinde yaşından çok daha küçük göstermektedir. 1992 doğumlu Ecem Uzun 26 yaşındadır.

Bu fotoğrafta yeşil gözlerinin güzelliğini görebilirsiniz, doğal altın sarısı saç rengi de güneşte daha güzel parıldıyor gibi.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5614 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara