Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Emma Watson Saç Rengi ve Modelleri

Son güncelleme: 15.03.2019

Emma Watson çoğu Amerikalı ve Avrupa’nın aksine saçlarının rengini sarı tonlarında değil, kahverengi tonlarında kullanmayı seviyor. Çocukluk fotoğrafına baktığımızda saçlarının doğal saç renginin karamel kahverengi olduğunu görüyoruz. Saç modelleri olarak da çoğu zaman uzun ve örgülü bazı zamanlarda çok kısa saç kesimleri ile karşımıza çıkıyor.

Hemen hemen aynı saç rengine şu anda da sahip olduğunu görebilmek mümkün. Çocuk yaşta bu kadar popüler olmasının nedenlerinden birisinin de uzun dalgalı bu doğal karamel kahve saçrengi olduğunu düşünüyorum.

Bu saç rengini nasıl elde edebilirsiniz işte saç boyası formulü.

3/4 oranında çikolata kahve, 1/4 oranında altın sarı saç boyası 10.2 gibi + %9 oksidan (koyu saçlar için)

1990 doğumlu olan Emma Watson’un bu kadar çok hayranı olmasının en önemli nedeni çocuk yaşlarda henüz 10 yaşında sinemalarda ve ekranlarda yer alması ve Harry Potter’da ki başarısı diyebiliriz.

Harry Potter filmi ile ünlenen güzel oyuncu adeta filmlerde büyüdü ve güzel saç modelleriyle ilgileri üzerine toplamayı başarıyor. Güzel oyuncu saç rengi olarak bal köpüğünü kullanırken genelde dalgalı modelleri tercih ediyor. Saçlarını kısa kestirerek de kullanmıştı.

Emma Watson 2019 Saçları

Burada da harika doğal görünen üstleri biraz sarıya doğru açılmış çok doğal ve güzel bir saç rengi görüyorsunuz. Ayrıca retro tarzındaki bu saç örgüsü de onu çok daha farklı ve güzel kılıyor.

Emma Watson Saç Kesim ve Modelleri

Yazar Hakkında
Toplam 342 yazı
Hande
Hande
Şunlar da ilginizi çekebilir
Konazol şampuan Kullananlar – Ne işe Yarar?
2020 Saç Kesim Modelleri
Ters Ombre Nedir? Renkleri
Saç Fırçaları (taraklar) Hangi Saç Tipi İçin Kullanılır?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara