Tüm Saç Renkleri

Saç yanıklarına ne iyi gelir?

Sevdiklerinizle Paylaşın

Saç yanıklarına en iyi gelen şey son yıllarda Olaplex Saç bakım ürünü ve aşağıda vereceğimiz saç bakım maskesi uygulamasıdır.

Eğer saçlarınızı açtırırken oryal ve oksidan ölçüsünü ya da zamanını kaçırırsanız ya da saçlarınızı çok sık boyar yada açıcı kullanırsanız saçlarınız deyim yerindeyse tam olarak yanar!! Yanmış olan saçları kurtarmak gerçekten zordur. Ancak 2019 yılına geldiğimiz bu günlerde yeni çıkan ürünler ile yanmış olan saçlarınızı kısa sürede toparlamanız mümkün. ilk vereceğim ürün tavsiyesi aşağıdaki konuda yer alıyor. Ancak bu ürün çok pahalı. İkinci alternatif ise aşağıda açıklanmakta.

Olaplex Saç Açıcı Nedir? Fiyatı ve Nasıl Kullanılır

Bakimlikadin.net sitesinin hayran sayfasında bir takipçimizin saç yanıkları ile ve tedavisi ile ilgili sorduğu soru ve güzellik uzmanımız
Sn. Hayriye Demir’in verdiği cevabı sizlere sunmak istedik.

Melek D. : Günaydın arkadaşlar.. saçım 2 defa açtırmam sonucu yandı ve kestirmeye korkuyorum o kadar sert ki elleyemiyorum.ve yakın zamanda kaynak yaptırmayı düşünüyorum:) eğer bu yanıklara iyi gelen bir ürün varsa ya da bir karışım yazar mısınız şimdiden teşekürler.

Güzellik Uzmanı Hayriye Demir:

Merhaba Melek!! aşağıdaki reçeteyi uygulamanı öneriyorum.

Saç Bakım Kürü / Yanan Saçlar için Saç Bakım Maskesi

Bemix / evigen / bepanten ampul ve 100cc bademyağını karışım haline getirip haftada iki kez saçlarına maske olarak uygula ve sonrasında bol suyla durula.

Şanpuan olarak organix argan şanpuanı kullan ve haftada bir kez argan yağı serumu saç diplerine ve uçlara uygula. Saçlarını durulamana gerek yok,kısa sürede saçların toparlanır güzellikler dileriz…

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

2 thoughts on “Saç yanıklarına ne iyi gelir?

  1. merhaba ben saçlarımı düzleştirirken dipten yaktım dipten yandıqı içinde kestiremiyorum ne yapmam qerekiyor acaba
    şimdiden teşekkür ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir