Tüm Saç Renkleri

Yandan Topuz Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Yandan topuz saç modelleri genellikle omuzu açık ya fa tek omuz elbise modellerinde tercih edilmektedir. Yapılışı oldukça basit olan yandan topuzların normal topuzlardan sadece farkı simetrik olarak saçımızın sağ yada sol tarafında olmasıdır.

Mezuniyet balosu için aldığım tek omuz elbiseyle yandan dağınık bir topuzun yakışacağını düşündüm.Tabi hemen başladım topuz modelleri aramaya 🙂 Şimdilik yukarıdaki modelde karar kılmış bulunuyorum.

Yandan Topuz Saç Modeli Nasıl Yapılır

Yandan topuz yapmanın arkada bağlayıp topuz yapmaktan hiç bir farkı yok ancak aşağıdaki yandan örgülü saç modelinin tek tek resimli anlatım fotoğrafını sizlere aktarmak istedim.

Yandan Topuz Modelleri

Gördüğünüz gibi yandan topuzlar genellikle dağanık bırakılıyor, ünlüler sıklıkla yazlık gece elbiselerinde omuzu açık ya da tek omuzlu abiye elbise modelleri ile birlikte kullanılmaktadır.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

3 thoughts on “Yandan Topuz Modelleri

  1. Kesinlikle çok güzel duruyor yandan topuz. Bende mezuniyette bu şekilde yapabilirim 🙂 paylaşım için teşekkürler, boyatmakta istiyorum aslında…köpük boya diye birşey duydum, Koleston çıkarıyormuş, ilginç geldi bana 🙂 evde kendi kendime uygulayabileceğim bir ürün gibi 🙂 Çıkar çıkmaz deneyeceğim.

  2. yandan topuz çok seviyorum ve mezuniyet balomda kesinlikle yandan yopuz yaptırıcam ama biraz tereddütteyim elbisemin sırtı dekolteli sizce nası bi saç olmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir