Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Far ile Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Dumanlı göz makyajı denilince sanırım pek çoklarımızın aklına bihter gelir. Aslında smokey eyes diye tabir edilen bu duman efectli göz makyajı her göz rengine ve göz şekline çok yakışır.

En garanti Teknik

Far ile dumanlı göz makyajı yapmak için Öncelikle göz çevremizi pürüzsüz bir hale getirmemiz gerekiyor.Kapatıcı ile kapatılan göz çevresi far fırçası ile koyu gri ya da siyah bir far kullanarak gözün dış kısmına doğru yoğunlaşarak far sürmeliyiz.(Resimlerde daha ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz)Ardından rimel ile kirpiklerimizi belirginleştirelim ve kuruduktan sonra bir kez daha tekrarlayalım.Son olarak alt göz çizgisine koyu renk bir far ile ince uçlu far fırçasıyla belirginleştirelim.Buğulu ve dikkat çeken gözler için dumanlı göz makyajını sizde deneyin.

Daha kolay dumanlı göz makyaj uygulaması

Göz kapağına bir far bazı uygulanır ve ten rengi bir farla eşitlenir. sonra bir bronzer gözün katlanma bölgesine uygulanır. ardından gözün içi ve dışı siyah göz kalemiyle çerçevelenir. gözün dışındaki çerçeve, üzerinden bronzerla geçilerek dağıtılır ve yumuşatılır. bolca rimel uygulanır.

Yazar Hakkında
Toplam 3467 yazı
Naz Kaya
Naz Kaya
Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Şunlar da ilginizi çekebilir
Tonik Nedir? Ne İşe Yarar? Hangi Cilt Tipleri İçin Uygundur?
Cilt Tipine Göre Fondöten Seçimi
Holografik Makyaj Nedir? Nasıl Yapılır?
Neon Makyaj Nedir? Nasıl Uygulanır ve Makyaj Malzemeleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara