Tüm Saç Renkleri


2019 Küpe modelleri

2019 yılında defilelerde kullanılan modeller gennellikle çok büyük hatta abartı derecede dikkat çeken küpeler olduğunu söyleyebiliriz. Defilelerin dışında ise en çok sevilen ve kullanılan küpeler çok daha küçük ve fazla sayıda olanlar.

Defilelerde 2019 Küpe Modası

Sosyal medyada özellikle Instagram’dan derlediğiniz 2019 en çok beğenilen küpe modelleri ve kombinlerini sizlere sunuyorum. Genellikle üç dört tane küpenin birlikte kullanıldığı küçük gümüş küpelerin tercih edildiğini görüyoruz.

Yine altın küpeler farklı renkleri ile birlikte kullanıldığında oldukça beğeni almak. Halkalı küpelerin her zamanki gibi en çok kullanılan küpeler olduğunu söylemek sanırım yanlış olmaz. 2019 yılında en güzel tasarımlarının Natural tasarımlar olduğunu söyleyebiliriz.Örneğin papatyanın küpenin içine yerleştirilen modeli veya Çam reçinesinden yapılan küpe modeli oldukça ilginçti.

2019’da en çok Beğenilenler

Yazar Hakkında
Toplam 4591 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Kadın Motosikletçilere En Çok Yakışan Aksesuarlar
Dantel Eldiven Modelleri
2020 Pırlanta Tektaş Modelleri ve Fiyatları
Şıklığınızı yansıtan bileklik modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara