Tüm Saç Renkleri

Watsons Bira Özlü Saç Maskesi- Kremi

Sevdiklerinizle Paylaşın

Bira Özlü Hacimlendirici Saç Bakım Kremi 500 ml 2019 Fiyatı : 18 tl

Kızlar sizi birkaç hafta önce tanıştığım ve çok memnun olduğum saç bakım ürünümle tanıştırmak istiyorum.

Watsons Beer Treatment Wax,yani Watsons’ın bira özlü saç maskesi.

Bu kocaman kutuyu Watsons’tan 7 liraya aldım ( 2010 fiyatı ).Kardeşim bu ürünün methini çok duymuş biz de alıp deneyelim dedik.İyi ki de onu dinlemişim.Burdan kendisine çok teşekkür ediyorum 🙂

Bu saç maskesi bira ile formüle edilmiş.Hidrolize buğday proteini ile zenginleştirilmiş.Saça hacim kazandırıp  güçlendirmeyi ve  canlandırmayı vaadediyor.

Nasıl Uygulanır

Saçlarınızı şampuanlayıp duruladıktan sonra ıslak saçlarınıza 5-10 dakika masaj yaparak uyguluyorsunuz.Sonra saçlarınızı duruluyorsunuz ve duştan çıkıyorsunuz.Sonuç yumuşacık ve parlak saçlar!

Kullanıcı Yorumları

Benim kıvırcık saçlarımda çok işe yaradı.Kullandığım zaman yumuşacık,parlak,hacimli buklelerim oluyor.

Gerçek anlamda abartıldığını düşünmüştüm amma insan yanılabiliyor. tam manasıyla bir fiyat/performans ürünüdür.

https://www.suslusozluk.com/watsons-volumizing-treatment-wax-beer-saç-maskesi?i=8228

Olumsuz Kullanıcı Yorumu

Sadece saç uçlarıma sürmeme rağmen saçlarımın akar gibi dökülmesine sebebiyet vermiş saç bakım ürünü. bildiğiniz üzere saç kremi de aradaki dolaşmış saçları falan döker ancak bu saç kreminin yaptığı dökmenin 5-6 kat fazlasına neden oldu. yine de sebat ettim, 10 defa falan kullandım. bereketli ürün, 10 defa kullanmakla yarılayamadım bile. sonrasında bıraktım. bu kadar övgü aldığına göre benimki münferit bir olay olabilir ama deneyimimi yazmak istedim. ki bu deneyim 2 sene önceye dayanıyor. şimdi bu ürünlere paydos dedim.

https://www.suslusozluk.com/watsons-volumizing-treatment-wax-beer-saç-maskesi?i=8286

saça bakım yaptığını iddia eden maske. saç kreminden öteye gitmez. 500 mllik saç kremini ucuza almış olursunuz sadece. abartılmış bir ürün. bir de saçtan arındırmak zor oluyor.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

9 thoughts on “Watsons Bira Özlü Saç Maskesi- Kremi

  1. bende watsonsun saç maskesini kullanıyorum kokusu da çok güzel bence bn bayadır kullanıyorum çok memnunum yumuşacık saçlarım:)

  2. nilgün; evet canım benim de hoşuma gidio kokusu ben de uzun süre kullanmayı düşünüyorum 🙂

  3. yurtdisindan aldim, 2.2 TL ye geldi:) fiyatin bu kdr uygun olmasina cok sasirdim, tekrar postunu acip bakayim dedim fiyat bilgisi var mi diye, 7 yi gorunce bu sefer de aradaki fiyat farkina sasirdim.
    neyse kullandim, harika bir kokusu var,ertesi gun dahi kokusu kaliyor, sanki ilk kullanimda bile azcik hacimlendi saclarim:) tesekkurler oneriniz icin

  4. nisan, ben buradaki fiyata ucuz diyordum ama yurtdışında nerdeyse bedavaymış,süper 🙂 çok sevindim beğenmene canım,güle güle kullan 🙂

  5. slm kızlar ya ben bu maskeyi nerden bulabilirim ki elazığda oturuyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olurmusunuz?

  6. ya acaba düz ve ağırlığını taşımakta bile zorlanan cansız saçlarımda da işe yarar mı (saçlarının kıvırcık olduğunu söylediğin için emin olamadım açıkçası)

  7. merve, ürün kıvırcık saçlara özgü bir ürün değil zaten bence senin saçlarına da faydası olur denemeni tavsiye ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir