Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Siyah Renk Oje Modelleri

Koyu renk ojeler daha çok kısa tırnaklara yakışır. siyah gibi koyu renkler uzun tırnaklar da korkutucu, kötü, hatta demode görülmektedir. Siyah oje’de en çok mat olan renklerin tercih edildiği ve sevildiği söylenebilir.

Nasıl sürülmeli? Siyah oje kısa küt tırnaklara daha çok yakışmaktadır. Fırçanın kenarlarını asetonla temizleyip fırçayı eğik bir şekilde, tırnaklarınıza sürerseniz mükemmel bir sürüş elde edebiliriz.

Siyah ojeyi çıkartmak: siyah ojeyi kullanmayı tercih etmeyenler genellikle çıkarmakta zorlandıkları için kullanmamakta. çünkü Direk kullandığınızda çıkarırken tırnaklarınız lekeli ve bordo bir renk almakta. Bu nedenle tırnaklarınıza öncesinde şeffaf oje sürmelisiniz (siyah ojenin altına.) 

Kullananlar

Ben genellikle 2 farklı ojeyi aynı anda kullanıyorum. French yapıp mat ojeyi tamamına, parlak ojeyi ise tırnakların uç kısımlarına kullanıyorum.

Hala çok ergen bulabiliyorum. eli solgun ya da gereğinden esmer gösterebiliyor. çok beyaz olmayan açık tenli ellere ise yakışıyor.

Hangi markaları tavsiye ediyorlar

Pastel (38) pigmentasyonu pek sevilmiyor.
Sally hansen markası ise bu alanda en iyisi denilebilir. tek katta bile opak halde duruyor.
Flormar yine kullanıcıların en çok kullandığı ürünlerden. Mat oje olarak China Glaze oldukça başarılı.

Siyah Oje Modelleri

Eller

Uzun tırnaklarda çok fazla beğenilmeyen siyah oje kısa ve küt tırnaklarda ve ellerde daha şık durmaktadır. Ancak giyim tarzı da siyah oje için oldukça önemli bir etkendir.

Ayaklar

Ayaklarda ise siyah ojelerinin çok asil ve güzel durduğunu söyleyebilirim. Siyah ojeyi ilk defa diyecekseniz önce ayaklarınızda denemenizi tavsiye ederim.

1 thought on “Siyah Renk Oje Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir