Tüm Saç Renkleri

Yasemin Ergene Saç Modelleri ve Rengi

Sevdiklerinizle Paylaşın

2019 Güncelleme: İzzet Özilhan ile evlenen Yasemin Ergene daha sonra Özilhan soyadı ile anılmaya başladı. Oyunculuğu bırakıp bir daha dizi ve sinemalarda yer almayan Yasemin Özilhan artık Instagram’da marka yüzü olarak kendini gösteriyor 2019 yılında yer alan stil değişimi oldukça göze çarpıcı.

Adını en çok Doktorlar dizisi ile duyuran ve yıldızı da bu dizide parlayan güzel yıldız Yasemin Ergene‘nin hayatı, saçları, kıyafetleri ve makyajı ile en beğenilen güzellerden. Özellikle saç modelleri ve renkleri ile adından sıkça söz ettiren güzelin son zamanlarda kullandığı perçemli kumral saçları hem kendisine çok yakışmış hem de saçlarına bambaşka bir hava katmış.

Yasemin Ergene’nin en güzel saç modelleri ve renklerinden oluşan fotoğraf albümüne bir göz atın 😉 Özellikle Doktorlar dizisinde koyu kumral rengini kullanan Ergene, şimdilerde saçlarını daha açık bir renk olan küllü sarı ile kullanıyor.

Ünlü olmadan önceki fotoğrafı

Doktorlar Dizisinden

Sule

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
sule@bakimlikadin.net

Latest posts by Sule (see all)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir