Tüm Saç Renkleri

Düğün Davetiye Modelleri 2019

Sevdiklerinizle Paylaşın

Daha önce düğün yapmış biri olarak size Düğün davetiyesi satın almadan önce birkaç ipucu vermek istiyorum. Ucuz düğün davetiyesi yaptırmanın en kolay yolu internet sitelerindeki davetiye modellerine bakmak olacaktır.

Ancak daha ucuz bir yol var bunun için direkt matbaa ile anlaşmak daha uygun fiyatlar alabilmek için yararlı olabilir. Biz geçen sene 1000 adet davetiyeyi 150 TL gibi bir rakama bastırdık zarflar da dahil. ucuz olan bu davetiyelerin oldukça sıradan davetiyeler olduğunu da kabul etmek gerek.

Siz özel bir davetiye yaptırmak istiyorsanız internetten seçeceğiniz davetiye modelini matbaacılara göstermeniz yeterli olacaktır.

Ben şahsen düğün davetiyesinin sıradan davetiyelerden farklı,şık ve özel bir tasarım olmasını istemedim. Bence önemli bir konu,davetiye seçimi de tıpkı gelinlik seçimi gibi zevkinizi yansıtır. Mesela gösterişten hoşlananlar için alternatifler gerçekten çok.

Davetiyeyi seçtikten sonra yazılacak sözler de en az model seçimi kadar önemli tabi.Bu modellerin davetiye arayanlara ilham olması dileğiyle…

En Güzel Düğün davetiye sözleri

Sıradan klişe olmayan farklı 2019 düğün davetiye sözleri.

Ne zaman evleneceksin diye soran hanım teyze artık rahatlıkla cevap verebilirim eğleniyoruz seni de düğünümüze bekleriz.

Evet, artık beraber yürüdüğümüz bu yolda sizleri de şahidimiz olarak görmek isteriz

mutlu bir hikaye başladık Ve sizlerle birlikte devam etmek istiyoruz sizleri de düğünümüzde görmekten mutluluk duyarız

En Güzel 100 Davetiye Modeli

Yorumlarda bize yazın beğendiğiniz davetiye modelinin nerede satıldığını sessize söyleyelim.

İnstegram’da yer alan 2019 Davetiye Modelleri

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

26 thoughts on “Düğün Davetiye Modelleri 2019

  1. merhaba ben elma şeklinde ki davetiyenizi çok beğendim.Haziranda düğünüm var ve fiyatını öğrenmek istiyorum.Bir tane numune göndermeniz mümkün mü acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir