Tüm Saç Renkleri

2019 Nike Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Nike’in Air Max ve Free Run modelleri 2019 yılı Nike Spor Ayakkabı kadın modelleri ile özellikle de bayanlar tarafından sıkça tercih edimekte.  Spor ayakkabıda renkli ve desenli modeller bu sezon son derece iddialı stilleriyle karşımıza çıkıyor.

Bu sezonun en popüler Nike ayakkabı modellerine mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Renkli desenler bu sezon günlük olarak kıyafetlerinizle kombinleyebileceğiniz son derece şık modellerden oluşuyor. Ayak sağlığını da düşünecek olursak, Nike’in bu sezon da iddialı olduğunu düşünüyorum.

2019 Nike Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

Nike spor ayakkabı modellerini çoğunu Türkiye’ye getirmemekte. İnternette ve özellikle Instagram’da gördünüz pek çok Nike spor ayakkabı modelini yurt dışında satın almak mümkün. Bu modellerin çoğunu internet sitelerinden satın alabilirsiniz Nike’ın resmi web sitesine de bakmanızı tavsiye ederim

Nike Renkli Spor Ayakkabı Modelleri

Naz Kaya

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Naz Kaya
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

51 thoughts on “2019 Nike Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

  1. 5. sıradaki ayakkabıyı yorumdaki sitede araştırdım fakat yok nerden bulabilirim direk link atar mısınız?

    1. merve hanım resmi nike sitesini verdik. Bu modeller 2013 olduğu için stoklarda olmadığı için kaldırılmış olabilir. Sevgiler.

  2. 1,numarayı çok beğendim nerden alabilirim lütfen önerin benide almam için bi mağazaya ADMİN hanım

    1. Merhaba 5. Sıradaki ayakkabıyı istiyorum ama vermiş olduğunuz sitelerden bulamadım lütfen yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir