Tüm Saç Renkleri

Mini abiye elbise modelleri

2019 yılının en güzel parti elbiselerini yani mini abiye elbiseleri sizler için seçtik. Bu elbiselerin fiyatları 400 TL ile 800 TL arasında değişmektedir bu elbiseleri Yurtdışından kargo ile satın alabilirsiniz. Türkiye’de bu tarz elbiseleri bulabileceğiniz moda evleri yok ancak internette daha pahalı ve güzellerini lidyana sitesinde bulabilirsiniz Türkiye’de satılan abiye elbise modellerine bakmak için

2019 Tüm markaların Abiye Elbise Modelleri

Abiye kelime anlamı ile gece kıyafeti anlamına gelmektedir. Türkiye’de abiye elbisesi denilince daha çok düğün ve nişanlarda giyilen ağır uzun oldukça şatafatlı parlak simli elbiseler akla gelmekte.

Moda evlerine baktığımızda abiye elbise tasarımlarının neredeyse tamamının yere değecek kadar uzun olduğunu görüyoruz. Bu nedenle abiyeler genellikle uzun ve ağır gece elbiseleri olarak bilinir.

Mini abiye elbiseleri ise genellikle yurtdışında parti elbiseleri olarak bilinir. Özellikle genç kızlar Mini abiye elbiseleri mezuniyet baloları mezuniyet partileri özel partiler doğum günü partileri gibi etkinliklerde giyerler

Sıradışı Mini abiye elbiseler

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 996 yazı
gulsah
gulsah
İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara