Tüm Saç Renkleri

2019 Mezuniyet Ayakkabı Modelleri

Mezuniyet balosu ve partisine katılan kızların en çok yaptığı hata mezuniyet partisinde elbiseye göre uygun mezuniyet ayakkabısı seçimini yanlış yapmalarıdır. Fiyatları: 100 ile 250 tl arasında değişmektedir. Aşağıda gördüğünüz Abiye ayakkabı modelleri Kemal Tanca‘ya aittir.

Mezuniyet ayakkabıları nasıl seçilir

Kısa boylu kızlar iki farklı uzunlukta elbise seçebilir. mini elbise dizüstü ya da dizlerinin hemen altında etek kısmı biten elbiseler. Yere kadar uzanan uzun abiye elbiseler giyecek kısa boylu kızlar mutlaka 15 santim üstü platform topuk ayakkabı giymeleri gerekir. Ancak bu gece boyunca rahat edemeyecekleri anlamına da gelebilir.

Kısa mezuniyet elbisesi giyen kızlar elbisenin kumaşını ve rengine göre ayakkabı seçmeleri gerekmektedir ana renkler diyorsanız Soft ayakkabı renkleri, tam tersini Soft elbiseler diyorsanız ayakkabılarda ana renkler seçmeniz etkili olacaktır.

Örneğin siyah bir elbisenin altına pudra rengi ayakkabı giyebilirsiniz.

Mini etek giyerken ayakkabının topuğuna dikkat edin, yüksek topuklu olmaması gerekmektedir. Ayrıca simli parlak bir ayakkabı giyiyorsanız elbisenizin daha sade olması gerektiğini de unutmayın.

Bilekten kelepçeli ayakkabı modeli kullanacaksanız elbisenizin Buna göre olmasına çok dikkat etmeniz gerekmekte unutmayın her tarz doğru ayakkabılar ve elbiseler ile birlikte yaratılabilir

2019 mezuniyet balosu Abiye ayakkabı modelleri

2019 mezuniyet ayakkabıları en güzel modellerini Kemal Tanca mağazalarında bulabilirsiniz Bu ayakkabıların çoğu abiye ayakkabılardır. 2019 fiyatları ortalama 150 tl.

Mezuniyet Partisinde Giyebileceğiniz Ayakkabılar

2019 Tüm markaların Abiye Elbise Modelleri

8. Sınıf Mezuniyet Elbiseleri

Ortaokul Mezuniyet Elbiseleri

12 Yaş Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

2019 Balo gece elbiseleri modelleri

2019 Lise Mezuniyet Elbiseleri

2019 Mezuniyet Balosu Parti Elbiseri Kıyafetleri

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 1748 yazı
Sule
Sule
Merhaba !! Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz. sule@bakimlikadin.net
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara