Tüm Saç Renkleri

Pudra rengi elbise modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Pudra rengi özellikle genç kızların en çok sevdiği elbise renklerinden bir tanesidir. Makyaj ile uyumludur, ten rengine yakındır, içinde çok azda olsa pembeyi de barındırır. Pudra rengi elbiseler, romantizmi ifade eder. Pudra rengi çok fazla parlak ve iddialı değildir ancak sıcak ve sakin bir ton olduğu için abiye elbiselerde harika bir tercihtir.

pudra rengi ton olarak pastel bir tondur, pastel tonlar sıcaklık hissini veren renklerden oluşur. Pastel renk beyazla rengi açılarak soluklaştırılır.

Renklerin saf halleri ile kullanılması daha gerçekçi bir etki yaratır, pastel renk tonları ise daha romantik bir etkiye sahiptir.

Bu nedenle mezuniyet balosu gibi romantik bir gecede pastel tonları mezuniyet elbiseleri kullanmanız harika bir gece geçirmeniz de etkili olabilir.

2019 Pudra Rengi Elbiseler

Ünlüler ve en güzel pudra renk elbiseler

Bu fotoğraflar ünlülerin kırmızı halı abiye elbiselerinden ve en çok sevilen pudra rengi gece elbiselerinden oluşmaktadır.

gulsah

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.
gulsah

Latest posts by gulsah (see all)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

6 thoughts on “Pudra rengi elbise modelleri

  1. Kübra Hanımcım biz sizlere istediğiniz modelin markası fiyatı ve nerede satıldığını araştırıp sunabiliyoruz. Bakımlı Kadını takip etmeyi lütfen ihmal etmeyiniz sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir