Tüm Saç Renkleri

18-19 Yaş Abiye Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

16 ile 25 yaş arası abiye elbiseler genç kızlar tarafından en çok kullanılan yaşlardır. Lise mezuniyet töreni, kolej partileri, mezuniyet partileri, üniversite mezuniyet balosu düğünlerde nişanlarda giyilen abiyeler genellikle promdress dediğimiz parti elbiseleri ve oldukça gösterişli dikkat çeken abiye elbiselerden oluşmaktadır.

18 ile 19 yaş arası olarak özellikle belirtmemizin nedeni bu elbiselerin genellikle lise ve üniversite mezuniyet törenlerinde ve partilerde giyilebilecek şekilde olmasındandır. Ayrıca yaz aylarında disco, Club yaz eğlencelerinde düğün ve nişanlarda özel gecelerde bu elbiselerin bazılarını giyebilirsiniz

2019 Elbiselerde Moda Trendleri

Genellikle abiye ve parti elbiseleri her sene aynı özellikte elbiselerden seçilir bunlar şifon etekler uzun yırtmaçlı var Sırt ve göğüs dekolteleri uzun etek ve derin yırtmaç kombinleri şeklindedir. En çok tercih edilen elbise renkleri ise pudra, pembe, siyah mavi, Gece Mavisi, parlement mavisi gibi renklerdir.

2019 Partiler için Elbiseler

Parti elbiselerinde genellikle etekler tül yani şifon kumaştan yapılmakta ve genellikle bunlar tercih edilmektedir

2019 Abiyeler

Abiyelerde biz Türk kızları genellikle, omuz detaylı sırt dekolteli, ince zarif bedeni saran ve koyu renkli abiye elbiseleri tercih ederiz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

2 thoughts on “18-19 Yaş Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir