Tüm Saç Renkleri

20 En Güzel Kalın Kaş Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Kadınların kaşlarını aldırması özellikle belli bir yaştan sonra adeta bir zorunluluk gibi algılanmaktadır. Kalın kaşlar toplumumuzda bir güzellik simgesi değil bakımsızlık sembolü gibidir.

Oysa özellikle Avrupa ve Amerika’da moda defilelerinde mankenler zaman zaman kalın kaş modası ile karşımıza çıkmaktadır. Aşağıda yer alan fotoğraflarda farklı yıllarda moda defilelerine katılan mankenlerin fotoğrafları yer almaktadır.

Kalın Kaş Kimlere Yakışır

Aslında kalın kaşlar da düzgün bir biçimi olması için alınmaktadır. Kalın kaşlar genellikle ince yüzü olan kadınlara yakışır fotoğraflarda göreceğiniz gibi esmer tenli kadınlara kalın kaşlar daha çok yakışmaktadır. Ayrıca kıvırcık ve uzun saçlı kadınlarda da kalın kaş çok güzel durmaktadır. Sarışın kadınlarda kalın kaşın güzel durması tamamen kaşın ve ten renginin uyumlu olmasına bağlıdır.

Kalın kaşlar nasıl alınır

Eğer kaşlarınızı daha önce hiç almadıysanız kaşlarınızı profesyonel birine aldırmanızı daha doğru buluyorum. Çünkü karşıları doğru bir şekilde biçimlendirmek çok önemlidir. Yanlış şekilde alınan karşlar uzaya ne kadar biçimsiz duracaktır. Bu da sizi çok rahatsız edebilir

Kalın Kaş Modelleri

Bu konuyu okuduktan ve fotoğraflara baktıktan sonra eminim ki kaşlarınızı almaktan ya da inceltmekten vazgeçeceksiniz. fotoğraf galerisinde 2019’da Instagram’da en çok beğenilen kalın taş modelleri ne de yer verdik.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir