Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

2019 Balyaj Renkleri

2019 balyaj- krepe balyaj en trend ve instagramda en çok like- beğeni alan balyajlı saç renklerini konumuzda bulabilirsiniz.

2019 yılında kuaförlerde balyaj uygulaması fiyatları 400 ile 800 tl arasında değişmekte. Saçlarınızı evde balyaj uygulaması yapacaksanız en kaliteli ürünleri kullanmanızı öneriyorum.

Olaplex Saç Açıcı Nedir? Fiyatı ve Nasıl Kullanılır

Evde balyaj uygulaması için ise ilgili konuya bakabilirsiniz. Viedolu anlatım ile siz de bu balyaj renklerini kendi saçınıza uygulayabilirsiniz.

Videolu anlatım /Balyaj Nasıl Uygulanır?

Saç üzerine uygulanan ve yıllardır sevilerek tercih edilen balyajlar, saçlara hareket ve aynı zamanda doğal bir görünüm kazandırıyor. Geçtiğimiz yıllara göre 2019 balyaj renkleri doğallığın yanı sıra marjinal olmayı sevenler için de pek çok kombinasyona sahip.

Bu yıl balyajlarda öne çıkan renkler arasında bolca karamel ve çikolata tonları olacak. Geçen senelere göre mor ve lila renkleri de hem kısa, hem de uzun saçlar için tercih edilebilir. Kahverengi, sarı tonları ve kırmızı da 2019 balyaj renkleri arasında yer alıyor.

Her saça uygulanabilecek kolaylığa sahip olduğundan balyaj tercihinde önemli olan saçın doğallığına vurgu yapacak renkleri seçmektir. Cesareti yüksek hanımlar için bej, gri ve parlak beyaz balyajlar da özellikle kısa saç modellerinde son derece uygun diyebiliriz.

Dalgalı saçlarla kullanılmak üzere 2019 yılında açık küllü kumral saçın üzerine altın sarısı balyaj uygulamak listenin başında bulunuyor. Doğal bir sonuç almak isteyenler için tercih edilebilir.

Kısa saça sahip bayanlar nostaljik esintilere kendilerini bırakarak üç kademeli balyaj tekniklerini kullanarak açık sarı, küllü kumral gibi tonlarla daha hareketli ve gür saç görünümü elde edebilirler.  

Siyah ya da koyu kahverengi saçlı hanımlar ise ombre tercihinde de bulunabilecekleri gibi, isterlerse orta tonlardaki kumral ve sarı rengi tercih edebilirler. Daha doğal bir görüntü için koyu kumral iyi sonuç verebilir. Sıra dışı görünümden hoşlananlar ise kırmızı, mor ve gri tonlarında balyajlarla senenin saç modasına ayak uydurabilirler.

2019 Balyaj Saç Renkleri Fotoğraflar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir