Tüm Saç Renkleri

2019 Bahar Tesettür Modası

2019 yılı bahar aylarında giyebileceğiniz Tesettür giyim kombin ve sokak modasında derlediğimiz tesettür modası trendleri ile karşınızdayız. Özellikle instagram’da tesettürgiyim etkileti ile paylaşılan ve tüm islam dünyasındaki en güzel ve trend kıyafet ve sokak stillerinin paylaşıldığı bir etiket.

2019 Tesettür Giyim ile ilgili diğer Konularımıza da göz atabilirsiniz.

2019 Modern Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2019 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

2019 Tesettür Modası

2019 Tesettür Elbise Modelleri

Bu kombinlerin ve tesettür kıyafetlerin pek çoğunu instagram, facebook, pinterest ve moda bloglarından derledim. Sonbahar havasını yansıtan trikolar, pardesüler, uzun ceket, boyfriend gömlekler, şık etek kesimleri ve pantolonların uygun kombinlerinin yanı sıra ilk baharın canlı renkleri ile kombinlenmiş daha rahat, daha hafif tesettür kombinleri de yer almakta.

Türbanlı bayanların giyim tarzının büyük şehirlerde özellikle son yıllarda modern tarzda olduğunu gözlemliyoruz. En azından normal tarzda giyinen bayanlar kadar şık olması gerekliliği gün geçtikçe tesettür giyim kullanan bayanlar için de geçerliliğini sürdürmekte. Vücut hatlarını ortaya çıkarmadan islami kurallara göre giyinen muhafazakar kadınların da giydikleri kombin olsun, makyaj ve bakımları olsun son derece güzel olduğunu belirtmekte fayda var.

2019 Tesettür Modası Sokak Giyim ve Kombinler

2019 İlkbahar ve Sonbahar Tesettür Giyim Modası

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5615 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara