Tüm Saç Renkleri

2019 Kloş Etek Modelleri ve Kombinleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Kloş etek bir diğer değişle Pileli etek özellikle yaz aylarında kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir etek modelidir. Mini etek boyutunda olduğu için ( genellikle diz üstü kesiminde) bacakların çok daha net ve biçimli görünmesini sağlar. Kloş eteğe dönen etek adı da verilir. 80’li yıllarda o kadar moda olmuştur ki tüm genç kızlar lambada dansı ile birlikte pileli – kloş etekler giyer ve sürekli etraflarında döner dururlardı.

Kloş – Pileli Etek Nedir?

Kloş etekler kadınlar tarafından en çok sevilen ve tercih edilen etek modellerindendir çünkü düzgün, uzun ve zayıf bir bacağı en güzel gösteren etek modeli budur. Verev Kesilen ( kumaşın dokuma yönüne açılı kesim ile elde edilir )ve kalıbının çıkarılması ve dikilmesi en kolay olan etek modeli olduğu için evde kendiniz bile rahatlıkla dikebilirsiniz.

2019 yılında Kloş Etek Trendi ve Modası

2019 yılında kloş etek görmeye devam edeceğiz gibi görünüyor. Özellikle 80’lerin başı ve 2013-2014 sezonunda son derece trend olan ve moda markalarının 2019 yılında ilkbahar – yaz koleksiyonlarında da sık sık karşılaştığımız bir model.

2019’un en Güzel Kloş Etek Modeli

Naz Kaya

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Naz Kaya
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir