Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Beyaz Saçı Kızıl Saç Rengine Boyamak

Saç rengini kızıl yapmak evde boyama için de kuaföreler için de zorlayıcıdır. Eğer saçlarınızda beyazlar çoksa  ( saç dipleri ) Bunun için profesyonel bir yardım almanız gerekebilir.

Ancak evde saçlarınızı boyarken özellikle beyaz saçları kızıla boyama tekniğinde aşağıda anlatılan uygulamaları yapmanız etkili bir çözüm olacaktır.

Kurabiye Fincan

Bakır Kızıl Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Eğer saçlarda  beyaz oranı fazla ise saçı nemlendirin boyayı 9 vl yani 30’luk oksidanla karıştırrak katı şekilde sürün beyazların tamamen kapndığını göreceksiniz. beyaz saçlar çok sert olduğu için nemlendirme sonucu yumuşar ve boyanın tamamı beyaz saça işler.

beyazları boş bir tüp olarak düşününmemiz gerekmektedir. t30vl oksidan yani 9’luk kullanıyoruz çünkü yüksek vl ancak yumuşar. Bu teknik wella eğitiminde uygulanmıştı o günden beri yapıyoruz sadece kızıl değil beyazı yoğun olan tüm saçlarda uygulayabilirsiniz.

Son güncelleme: 13.02.2019

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5644 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara