Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

20 En Güzel Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Kısa ve dalgalı saç modeli aslında çok fazla rastlanılan bir saç modeli değildir. Bu nedenle daha çok dikkat çeker, farklılığınızı ortaya koyar. Bu konuda instagram – pinterest ve sosyal ağlardan derlediğim en güzel 20 dalgalı ve kısa saç modelini derledim.

Kısa saçın bakımı, kullanımı çok daha rahattır. Yaz aylarında daha az yıpranır, daha az yağlanır, kırıklar daha az olduğu için daha güzel görünür. Kısa saçlarınızı evinizde saç maşaları, saç şekillendiricileri, hatta saç düzleştirici ile şok rahat bir şekilde dalgalı hale getirebilirsiniz.

Saç maşası ile adım adım resimli dalgalı saç yapımı için..

Dalgalı saç nasıl yapılır

Kısa Dalgalı Saç Modelleri Kimlere Yakışır

Kısa dalgalı saç modelleri fotoğraflarda gördüğünüz gibi daha çok sivri, oval yüz hatlarına sahip ve zayıf, küçük yüzlere yakışmaktadır. Bunun bir kaç nedeni var.

Kısa saçlar yüzü daha çok ön plana çıkarır. Dalgalı saçlar ise yüz simetrisini daha oval hala getirir. Böylece sivri bir çeneniz yada yüz şekliniz varsa kısa dalgalı bir saç modeli ile çok daha simetrik, çok daha güzel ve çekici görünebilirsiniz.

Bu saç modellerini çok rahatlıkla kendiniz evde elde edebilirsiniz. bir kaç denemeden sonra farklı tarzlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Kısa Dalgalı Saç renkleri için hangi Saç rengi?

Ten renginiz bu noktada çok önemli. Aşağıdaki fotoğraf galerisinde gördüğünüz gibi Buğday tenli kadınlar daha çok karamel ve koyu saç renklerini tercih etmekte.

Beyaz ve açık ten rengi olanlar ise küllü sarı, siyah, kahverengi tonlarını tercih etmekte ayrıca kızıl saç rengi de bu ten rengine çok yakışır.

Yazar Hakkında
Toplam 107 yazı
Nurcan
Nurcan
Nurcan özellikle cilt bakımı, kadın sağlığı ve güzellik alanında yazdığı yazılar ile Bakımlı Kadın'a katkı sağlamaktadır. Bu konuda doğru ve gerçek bilgiler vermek adına pek çok kaynaktan araştırma yapıp kadınlara en doğru bilgiyi vermeyi amaçlamaktadır.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Konazol şampuan Kullananlar – Ne işe Yarar?
2020 Saç Kesim Modelleri
Ters Ombre Nedir? Renkleri
Saç Fırçaları (taraklar) Hangi Saç Tipi İçin Kullanılır?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara