Tüm Saç Renkleri

En Güzel 100 Mezuniyet Elbise Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Mezuniyet elbiseleri genellikle abiye – mini elbiselerden seçilir. Markalar özel koleksiyon olarak da balo elbiseleri yayınlar. Parti elbiseleri de özellikle yurt dışında en çok kullanılan seçenekler arasındadır.

Mezuniyet balosu tarihleri Mayıs ve Haziran aylarındadır. Bu aylardan çok daha öncesinde Mezuniyet elbisesi modellerini incelemek, balo’da istediğiniz elbise konusunda başarılı bir seçim için oldukça önemlidir.

Genellikle abiye ve parti elbiseleri reyonlarından yani kategorilerinden seçilen mezuniyet elbiseleri için pek çok moda markası özel balo elbiseleri koleksiyonları düzenlerler.

Ancak aylar öncesinden ne giyeceğinize karar vermek çok önemlidir. Bunun bir kaç sebebi var.

Mezuniyet Balosu Elbiseleri Nasıl Seçilir

Tıpkı gelinlik gibi üzerinize tam oturan bir elbise giymek için prova yapmanız gerekebilir. ( Her elbise için bu durum geçerli değil, çoğu parti elbisesi ilk giydiğinizde üzerinize tam oturabilir)

Beğendiğiniz elbiseleri son ana kadar bekletmek çok riskli olabilir. Uygun beden kalmayabilir, sınırlı sayıda üretildiği için stoklarda kalmayabilir.

Özel olarak yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle en az 1 ay öncesinde nasıl bir tarz elbise giyeceğinize karar vermelisiniz.

Balo’da Nasıl bir Elbise Seçilmeli

Bu çok önemli bir soru? Bu soruya nasıl görünmek istediğinize bağlı olarak cevap verebilirsiniz? Ayrıca balonun yapılacağı mekan? Okul üyelerinin olup olmayacağı, parti konsepti bu konuda çok önemlidir.

Genellikle kısa mini elbiseler, boyun yaka detaylı, dekolteli elbiseler, sırtı açık ve omuzu açık uzun abiye elbiseler, mini etekli kombinler, payetli taşlı simli bluzlar veya elbiseler en çok tercih edilen modeller arasındadır.

2019 Mezuniyet Elbiselerinde Neler Var?

2019 Yılı için mezuniyet elbiselerinde daha sade ancak vücut hatlarını ortaya çıkaran ve sizin daha asil ve güzel görünmenizi ( Tıpkı baloya katılan bir bir prenses gibi) sağlayan abiye elbiselerin daha ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

2019 Balo elbiseleri

2019 Balo Mezuniyet Elbise Modelleri

Sule

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
sule@bakimlikadin.net

Latest posts by Sule (see all)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

35 thoughts on “En Güzel 100 Mezuniyet Elbise Modelleri

  1. Marka ve fiyatlarını elbiseyi sorarak öğrenebilirsiniz. Sizin için araştırır marka fiyat ve satıl linkini size sunarız…

  2. Merhabalar en ütten 2, olan siyah elbiseninde fiyatını ve nereden bulabileceğimi öğrenmek istiyorum.

  3. saks mavisi boyundan bağlı bacak yırtmaçlı uçuş uçuş elbiseyi nasıl temin edebilirim?

  4. merhaba ben baştan 8. sıradaki yeşil tonlarındaki elbisenin fiyatını nasıl öğrenebilirim ve neredn inceleyebilirim

    1. Merhaba Eslem,
      Elbiselerin tamamı Pronovias’a aittir. Sitesinden iletişime geçip öğrenebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir