Tüm Saç Renkleri

16 Örgü Yelek Modeli- Örnekleri ile birlikte

Sevdiklerinizle Paylaşın

2019 yılında güncellediğimiz örgü yelekler. Örneklerini ve nasıl yapıldığını da konuda bulabilirsiniz. Aslında örgü yeleklerin yapılışları en kolay olan modellerdir. Kolları yoktur, boğaz ve yaka gibi yapılışı en zor olan modeller değillerdir. Aşağıda yer alan yeşil örgü yelek modelini verdiğimiz linke tıklarsanız video olarak izleyebilirsiniz. İngilizce olmasına rağmen video’da nasıl yapıldığı ayrıntılı olarak verilmiş. Diğer örgü yeleklerinde örneklerini aynı mantıkla örmeniz ve örneğini çıkarmanız mümkün.

Örnek Yelek Modeli Yapılışı

Konuda Yer Alan Başlıklar

Bu harika yeleğin yapılışı oldukça basit: Örnek yelek modeli ve yapılışını video olarak izleyerek siz de yapabilirsiniz. : Yeşil örgü yelek yapılışı

Örgü Yelekler

Aşağıda yer alan örgü yelek modelleri de kolaylıkla örneğini çıkarabileceğiniz modeller.Bazıları panço gibi uzun olmasına rağmen son derece şık duruyor. yapımı kolay, zaman olarak da 3-4 günde rahatlıkla bitirebileceğiniz yelek modelleri.

Bu yelek modeli e-bay’da satışta. Ama üstteki yelek modelinin hemen hemen aynısı, siz de yapabilirsiniz.
Yine basit pembe çok hoş bir uzun örgü yelek modeli
Mor örgü yelek modeli de yine 2019 yılından. Örneğinin çıkarılması oldukça kolay kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Bahar aylarında tercih edilebilir.

Sule

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
sule@bakimlikadin.net
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir