Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Kızıl saç bakımında ipuçları

Kızıl saç bakımı oldukça zor bir iştir. Kırmızı tonları her kıyafete uyum sağlamaz ancak pek çok renk tonu ile kullanılabilir. Çoğu cilt tonları Flatters bakır kumral ya da bakır kırmızısı, denemeniz faydalı olacaktır.

Cildinizde ekstra sıcaklık ve parlaklık için, yüzünüzün etrafında birkaç bakır ve kumral vurgulu makyaj seçimi yararlı olacaktır.
Herhangi başka bir renk kızıl saç rengindedaha fazla kaybolur. Renk canlılığını korumak için, iki günde bir saçınızı yıkamanızı tavsiye ediyoruz.  Kızıl boyanın saçta akmasını  önlemek için şampuan ve kremleri ihmal etmeyin.
Kızıl rengi her zaman korumak için ısı koruyucu bir ürün uygulayın.

Köpek Dünyası

Ancak kızıl saç boyalarının her yıkamada aktığını belirtelim. Bu da demek olur ki her zaman biraz daha açık bir tona doğru kayma yaşanacaktır. Kızıl saç boyalarını 2-3 ayda bir saçları tekrar boyamanız gerektirdiğini de unutmayınız.

Ayrıca saçlarınızı siyahtan yani koyu’dan kızıla boyarken farklı yöntemler, açık renkten kızıla boyarken farklı yöntemler uygulamanız gerekmektedir. Kızıl saç boyası nasıl boyanır? Evde saç boyama tekniklerikonumuza bakabilirsiniz.

 Güncelleme : 11.01.2019

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 5624 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Bal Köpüğü Karamel Saç Rengi ve Modelleri
Kızıl Saç Rengi Boyaları ve Kızıl Saç Tonları
Çağla Şikel Saç Rengi ve Modelleri
Selin Ciğerci Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (2 yorum)
hülya
hülya Cevapla
- 23:06

Merhabalar ! ben uzun yıllar kızıl saç kullandım. Kızıl saç ile verdiğiniz ip uçlarını mantıklı bulmuyorum. Normalde her gün saç yıkanmaz. gün aşırı olabilir. Yaz sezonunda duş almaları saymıyorum ….. özellikle kızıl saçı her gün yıkarsanız birde şampuan kullanmayı tavsiye ediyorsunuz, o zaman üç dört gün arayla saçı boyamamız lazım. ısı koruyucu kullanıyorum ama saçım yıpranmasın diye . kızıl rengi koruma ve taşıma ile ilgisini anlayamadım. tüm saçlar ısı dan korumalı. hoşçakalın

    admin
    admin Cevapla
    - 15:32

    Haklısınız Hülya hanım her gün boyalı saçın yıkanması saçları da yıpratacaktır. Yazım yanlışını düzeltiyoruz ve ilginiz için teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara