Tüm Saç Renkleri

2019 Kadın Bot Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Moda markalarının özellikle Zara ve Mango’nun ve Türkiye’de bulunan diğer markalardan derlediğimiz 2019 Kadın bot modelleri. Botların fiyatları Mango ve Zara’da ortalama olarak 159 ile 259 tl arasında değişmekte. Nubuk , Rugan, Süet ve baskılı deri çeşitlerinin kullanıldığı bu ayakkabılarda yarım topuk, apartman topuk, uzun ince topuklar genellikle tercih edilmektedir. Renk seçenekleri olarak ise siyah rengin baskın olduğunu söyleyebiliriz. Bunun haricinde kahverengi, pudra pembesi, toprak renkleri de sıklıkla kullanılmakta.

Kombinlerinizde en ön olanda olan botları seçerken zarif ve ince bir görünüm kazandırması için topuklarının daha kısa ve baskın olmamasına mümkünse ince ya da şeffaf topuk tercih etmenize özen gösterebilirsiniz. Zaten 2019 Koleksiyonlarında markaların kadın bot modellerinde genellikle ince topuk, şeffaf topuklar yada odunsu renklerde zarif topuklar tercih edilmiş görünüyor.

Beğendiğiniz marka ve modeli yorum olarak sorarsanız sizler için araştırabiliriz.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

1 thought on “2019 Kadın Bot Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir