Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Öncesi Ve Sonrası Uzun Saç- Kısa Saç Değişimi

Uzun ve yıpranmış saçlarınız var ve saçlarınıza farklı bir tarz uygulamak istiyorsanız bu konu tam size göre. Öncesi ve sonrası ile Uzun ve Kısa saç değişiminde bir kadının görünüşünün ne kadar değiştiğini konuda yer alan fotoğraflar ile görmek mümkün. Çoğu değişimde saç renginin değişmediğini görebilirsiniz. Saç rengi değişmemesine rağmen sadece saç kesimi ile büyük değişiklikler ve farklı bir tarz yakalamak mümkün. Uzun ve yıpranmış saçları biraz da olsa kısaltmak ve yüze uyumlu bir saç kesimi modeli ortaya çıkartmak tamamen kuaförünüzün yeteneğine bağlı.

Bu konuda instagram hesabında yer alan ve en çok beğenilen saç değişim modellerini görebilirsiniz. Dünyanın en iyi saç tasarımcıları ve kuaförlerinin yarattığı bu değişimlerde doğru uygulanan makyajında ne kadar etkili olduğunu görebilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 5296 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
2020 Saç Kesim Modelleri
Ters Ombre Nedir? Renkleri
Saç Fırçaları (taraklar) Hangi Saç Tipi İçin Kullanılır?
İnce Telli Saçlar Nasıl Kalınlaşır

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara