Tüm Saç Renkleri

2019 Tesettür Kış Modası

Sevdiklerinizle Paylaşın

2019 Kış ve Bahar sezonunda Tesettür giyim markalarının koleksiyonlarından derlediğimiz tesettür modası. Ayrıca Instagram’da yer alan en güzel 2019 yılı tesettür giyim paylaşımları yer almaktadır.

Kış ve Bahar Aylarında Tesettür Giyim Modelleri

Daha çok kap, pardesü, Triko elbise, hırka ve kazak modellerinin kombinlendiği Tesettür modasında renklerin birbirleri ile kullanımı şık ve zarif olmanın en önemli koşuludur. 2019 yılında koyu ve tek düze kıyafetlerin yerini bir birini bütünleyen, daha renkli sıcak renklerin daha tarz ve güzel göründüğünü söyleyebiliriz. Ayakkabı tercihlerinde yarım botlar, Spor ayakkabıların daha çok tercih edildiği görülüyor. Panço, uzun etek ve kazak kombinleri, uzun sıcak tonlarda yün kabanlarda sıklıkla tercih edilen modeller arasında.

Aşağıda derlediğimiz tesettür kış kombinlerinin sosyal medya’da en çok beğeni alan kıyafet ve kombinler olduğunu da hatırlatmak isterim.

2019 Modern Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2019 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

2019 Tesettür Elbise Modelleri

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir