Tüm Saç Renkleri

En Güzel 25 Yün Hırka Modeli

Yeni Sezon 2019 markaların koleksiyonlarından derlediğim en güzel 25 Yün Hırka modelini sizlere sunmak istiyorum. Yün hırkalar kış aylarında en çok tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Yün hırkalar genellikle el işçiliği ile örme tekniği ile özel butiklerde satılmaktadır. Fabrika’da seri üretilen hırkalar genellikle düze kesim olup farklı kesim ve desenlerde sunulmakta. Ancak bu konuda da yer alan ve görsel olarak çok güzel bir tarza sahip olan kalın iplikli yün hırkalar daha çok özel üretim olmakta. Bu hırkaların çoğunu örnek olarak siz de çıkartıp örebilirsiniz. En güzel 25 hırka modeli’ni beğendi iseniz ayrıca en güzel 100 kazak modellerine’de bakabilirsiniz.

Hırkalar kombin ile birlikte tercih edildiğinde kalın karaların içinde genellikle beyaz ve siyah body tercih edilmektedir. Yine gömlek, t-shirt, bluz da tercih edebileceğiniz seçenekler arasında. Bahar aylarında daha çok canlı doğada yer alan renkler ;mavi, sarı, yeşil tonları, beyaz ve turuncu gibi renkler kullanılır. Kış aylarında ise daha çok kahverengi, siyah, toprak tonları, ten rengi, ve gri tonları tercih edilmektedir.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5614 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara