Tüm Saç Renkleri

2019 Triko Elbise Modelleri

Triko merserize yün iplikten üretilen bir çeşit örme çeşidir. Trikolar ile ok çeşitli şekillerde ürünler almak mümkündür, bunlardan birisi de Triko Elbiseler. 2019 Triko elbise modellerinde uzun salaş ( boyfriend ) tarzı kazak modellerinin olduğunu görmekteyiz. Farklı cep kalıplarının sunulduğu tasarımlarda rahat ve tek renk tasarımların hakim olduğu söylenebilir. 2019 Triko yün elbise modellerini Türkiye’deki Moda marklarının koleksiyonlarında bulmak mümkün. Fiyatlarının ise 80 ile 160 tl arasında değiştiğini de söyleyebiliriz.

Beğendiğiniz 2019 Yeni sezon Triko elbise modellerinin hangi markaya ait olduğunu ve nerede satıldığını öğrenmek için yorum olarak bana sorabilirsiniz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et