implant
Tüm Saç Renkleri

2019 Küpe modelleri

2019 yılında defilelerde kullanılan modeller gennellikle çok büyük hatta abartı derecede dikkat çeken küpeler olduğunu söyleyebiliriz. Defilelerin dışında ise en çok sevilen ve kullanılan küpeler çok daha küçük ve fazla sayıda olanlar.

Defilelerde 2019 Küpe Modası

Sosyal medyada özellikle Instagram’dan derlediğiniz 2019 en çok beğenilen küpe modelleri ve kombinlerini sizlere sunuyorum. Genellikle üç dört tane küpenin birlikte kullanıldığı küçük gümüş küpelerin tercih edildiğini görüyoruz.

Yine altın küpeler farklı renkleri ile birlikte kullanıldığında oldukça beğeni almak. Halkalı küpelerin her zamanki gibi en çok kullanılan küpeler olduğunu söylemek sanırım yanlış olmaz. 2019 yılında en güzel tasarımlarının Natural tasarımlar olduğunu söyleyebiliriz.Örneğin papatyanın küpenin içine yerleştirilen modeli veya Çam reçinesinden yapılan küpe modeli oldukça ilginçti.

implant

2019’da en çok Beğenilenler

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et