Tüm Saç Renkleri

2019 Gelin Saçı Modelleri / Yeni Tarzlar Deneyin

Geçen sene iki farklı yerde iki düğünümüz oldu, kız tarafı ve erkek tarafı. Birisi salon düğünü birisi kır düğünü şeklinde gerçekleşti. Kır düğünü konsepti için bohem tarzında yunan örgüler ile birlikte doğal çiçekli taç kullandığım bir saç modelini seçtim. Kuaför ücreti olarak ise 450 tl verdim. Saç modeli tam olarak şöyleydi. Zaten kuaföre bu fotoğrafını gösterdim ve gerçekten başarılı bir şekilde aynısını uyguladı.

2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 1

Salon düğünü için ise Topuz modelini kuaförün kendisi tercih etti. saçı yapmak için 2 saat uğraştı ve neredeyse 100’e yakın toka kullandı. Saçlarım çok sert, yapay ve bence çok sıradan oldu. Aşağıdaki topuz modeline çok benzer bir model. Sonuç olarak hiç beğenmedim yaptırdığıma pişman oldum ama iş işten geçmişti. Size tavsiyem düğün günü kuaföre gittiğinizde mutlaka beğendiğiniz saç modellerinden 5 tanesini alternatif olarak telefonunuza kaydedin ve kuaförden bu saç modellerinden bir tanesini önceden prova ederek yapmasını söyleyin.

2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 2
Bu saç modelinin gelinliğin altında çok kötü durduğunu söyleyebilirim.

2019’da Kuaförler Bu Saç Stillerini Denemeli

Düğün dernek zamanı her ne kadar bahar ve yaz aylarında özellikle açık hava etkinliklerinde mahalle yada kır düğünü konseptinde olsa da pek çok evlilik de kapalı salonlarda ve kış aylarında geçmekte. sizler için tüm zamanların en çok beğenilen ve gelinlerin de en çok tercih ettiği gelin saçı modellerini derledim. Beğendiğiniz gelin başı ( gelin saçı) modellerini de buradan seçebilirsiniz.

2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 3
2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 4
2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 5

Özellikle bohem tarzında gelinlik seçenler bu tarz uzun, hafif örgülü ışıltılı ve gelin taçları ile süslenmiş saçları tercih etmeliler.

2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 6

Eğer omuzları açık straplez gelinlik modeli tercih ediyorsanız ve saçlarınız uzunsa bu şekilde bir gelin saçı modelini seçmenizi öneririm. toka kısmı saç örgüsü kullanılarak yapılabilir. Çok zarif ve asil duruyor.

2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 7

Gelin saçlarında aksesuar çok önemlidir, mutlaka renkli parlak, dikkat çeken doğadan ve mümkünse doğal saç tokaları, gelin taçları gibi aksesuarlar ile saçınızı canlandırın. Yoksa fotoğraflarda oldukça sönük çıkabilirsiniz ve bu sizi hayal kırıklığına uğratacaktır.

2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 8

Baharın gelmesi ile birlikte düğün sezonunda açıldı. Özellikle Nisanın ilk günlerinde başlayan kır düğünleri ile her hangi bir salonda yapılanlar arasında gelinliğin stilinden saç modeline kadar pek çok değişilik olduğu yadsınamaz. O nedenle Gelin saçı modelinde her şeyden önce mekanın özellikleri önemli yer tutar. Kapalı bir ortamda papatya ve çiçek taçları ile bezenmiş bir saç modeli biraz havada kalacaktır. Yine aynı zamanda bir kır düğününde de topuza hapsedilmiş sert saçlar hiç hoş görünmeyecektir. 2017 yılında biraz daha naif ama özellikle bazı yardımcı nesneler ile renk katılan ışıltılı kumral saç renklerinin dalga dalga şekillendirildiği saç modellerinin daha hoş görüldüğü ve sıklıkla tercih edildiğini görebiliyoruz.

Doğal Görünen Gelin Başı

2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 9
2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 10
2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 11

Topuz Modelleri en Çok Kullanılanlar

Kuaförlerin maalesef en çok tercih ettiği ve bence beceremediği gelin başı modellerinde topuzlar yer alıyor. Çok uğraşıyorlar her yerden tokalar ile sertleştiriyor ve yapay bir görüntü olmasına neden oluyorlar. Ancak doğal görünen saç topuzları gerçekten çok zarif durabilir, bunları denemelerini tavsiye edin.

2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 12
2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 13
2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 14
2019 gelin saçı modelleri / yeni tarzlar deneyin 15

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et