implant
Tüm Saç Renkleri

2018’de En Beğenilen 20 Saç Modeli

2018 Yılında Instagram ve Pinterest sosyal paylaşım sitelerinde en çok beğenilen 20 saç modelini sizler için derledim. Profesyonel ve dünyanın en çok takip edilen Kuaförlerin elinden çıkan ve yine en çok takip edilen saç stilistlerinin elinden çıkan yeni ve farklı saç stillerinden ilham alabilirsiniz.

2018’in en çok beğenilen bu saç stillerinde genellikle kısa ve orta uzunluktaki saç kesimlerinin tercih edildiğini görebiliyoruz. Özellikle saç değişimlerinde uzun, bakımsız ve tek renk saçların kuaförlerin elinde orta ve kısa uzunlukta son derece güzel ve farklı saç modellere dönüştüğü bir gerçek.

Saç renkleri Saç modellerinde çok etkili.

Bir kadının güzel, farklı ve çekici görünmesinde saç kesimi ve saç modelinin yanında saç renginin de çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Özellikle uzun ve yıpranmış saçlarınız var ise saçlarınızı biraz daha kısaltmanız, farklı bir renge boyamanız ve aşağıda yer alan saç kesim modellerinden en çok beğendiğinizi denemenizde fayda olduğunu düşünüyorum.

implant

Saç kesim modellerinin uzun saç tiplerinde daha çok saç rengi, bağlama şekli, saç örgüsü modelinde etkili olduğunu kısa saç tiplerinde ise daha çok saç kesimi ve yine saç renginin dikkat çektiğini söylemekte yarar var.

2018 yılında En çok Beğeni Alan Saç Stilleri

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et