Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

En Çok Like Alan 20 Kazak Modeli

Kış aylarının vazgeçilmezi kazaklar.. Instagram ve Pinterest’te yer alan bu kazak modelleri 2018 yılının En beğeni alan Kazak modelleri. 2019 yeni sezon kazak modellerinin de bulunduğu kazaklar farklı stilleri taşıyor. Genellikle yün iplikten üretilen bazılarının tamamen el işi olduğu kazaklar, desenleri, biçimleri, yaka, kol ve boy farklılıkları ile dikkat çekiyor.

Kış Sezonunda Kazakları kombinlemek

Kış sezonunda ve bahar aylarının soğuk günlerinde sıklıkla tercih edilen kazaklar genellikle üzerine kaban, palto yada mont kullanılmadan tek başına kullanılmakta. Tabii ki hava şartları, içinize giyeceğiniz içlik, kombinlerinizde yaratacağınız farklılıklar da bunda etkili.

Renk konusunda daha çok açık tonların, sıcak renk tonları ile karıştığı, kahverengi ile şeftali, turuncu, ve yeşilin her tonunun kullanıldığı kazakların son derece güzel bir kombin yarattığını söylemek mümkün.

Kumaş pantolon, jean ( denim -kot pantolon) Sıklıkla kullanılmakta. Özellikle yarım kesim kazaklar ise taytlar ile kombinlendiğinde son derece şık ve çekici bir görüntü elde edilebiliyor.

Yazar Hakkında
Toplam 5295 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Örgü Şiş Kazak Örneği ve Modelleri
En Güzel 100 Örgü Kazak Modelleri
İlkbahar Kazak Modelleri
Kışlık Kazak Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara