Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

2019 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Tesettür abiye elbise modelleri son 10 yılda adeta baştan yaratıldı diyebiliriz. 2019’da Tesettür giyim moda tasarımcılarının koleksiyonlarından derlediğimiz bu abiye modellerinde geçen senelere göre daha parlak, simli, dantel işlemeli tasarımların ön plana çıktığını görüyoruz.

Tesettür Abiye tasarımcıları

Pınar Şems : Özellikle son beş senede Tesettür Abiye tasarımları ile her sezona damgasını vuran, kendi markasını son derece başarılı bir şekilde yaratan, sadece Türkiye’de değil özellikle Avrupa’da çok başarılı olan Pınar Şems’in 2019 Tasarım Modellerinde de yine şık ama sade modeller karşımıza çıkarıyor.

Gamze Özkul:  Yine son dönemin başarılı teserrür giyim tasarımcıların olan Gamze Özkul’da kendi markasını tüm dünyaya sunan tasarımcılardan. 2018 Abiye modelleri’nin çok fazla ilgi göstermesi 2019’da başarılı olacağının habercisi olarak görülüyor.

Konumuzda bu iki tasarımcının 2019 abiye elbiseleri haricinde farklı tasarımcıların, hatta dünyanın farklı ülkelerindeki tasarımcılarının modellerini de yer verdik. Beğendiğiniz abiye tesettür modellerini yorum olarak sorabilirsiniz.

2019 Modern Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2019 Tesettür Elbise Modelleri

1 thought on “2019 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir