Tüm Saç Renkleri

2018 En Çok Beğeni Alan 20 Saç Rengi

Sevdiklerinizle Paylaşın

2018 yılı boyunca en çok beğeni alan bir başka değişle trend olan saç renklerini sizler için derledik. Instagram ve Pinterest bu alanda en çok paylaşım yapan iki sosyal ağ. Profesyonel kuaföreler, Saç stilistleri, kullanıcıların paylaştıkları fotoğraflar. 2019 yılında da bu saç renklerinin trend olarak devam edeceğini düşünürsek geçen sene en çok hit ve beğeni alan bu saç modelleri ve renklerine göz atmakta fayda var.

2019 yılında da en beğenilen saç renkleri olacak olan bu renkler neler hep birlikte bakalım.

Platin sarı saç rengi

Vazgeçilmez bir saç rengi olarak özellikle orta yaş kadınların en çok tercih ettiği saç renkleri arasında. Beyaz tenli iseniz makyaj yaparak ten renginizin kontrastını ayarlamanızı sizin soluk ve daha yaşlı olmanızı engelleyecektir. Bunun için örnek fotoğraflarda da gördüğünüz gibi ruj rengi, allık seçimi son derece önemlidir.

Karamel Altın saç rengi

Özellikle 2010 senesinde son derece popüler olan karamel saç rengi 2018’de en beğenilen saç renkleri arasında ve tahminimize göre 2019 yılında da en çok kullanılacak saç renklerinden. Özellikle yaz aylarının vaz geçilmez en sıcak rengi olan karamel altın saç rengini kullanırken yapay durmamasına krepe balyajların ustalıkla uygulanmasına dikkat etmeli. Bunda tabii ki en önemli faktör kuaförün usta elleri.

Şeftali ve Bakır Saç rengi tonları

Özellikle genç kesim tarafından tercih edilen bu saç rengi yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında. Saçlarda fazla bakım gerektirdiği ve sık sık boyamak gerektiği için biraz uğraştırıcı ancak özellikle 20 – 30 yaş arasın genç kadınların en çok tercih ettiği ve beğendiği saç renkleri arasında ilk yıllarda. Özellikle 2019 yaz aylarından fazlaca popüler olacağını düşünüyoruz.

Gümüş – Mor-Leylak Saç renkleri

Farklı saç renklerini tercih edenler yine 2018 yılında en çok bu renkleri beğenmiş görünüyor. Özellikle saçın sadece bir bölümü değil 2019 yılında saçın tamamının bu renklerde olacağını tahmin ediyoruz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir