Tüm Saç Renkleri

2019 Triko Hırka Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

2019 yılında Türkiye’de satın alabileceğiniz triko hırka modellerini sizler için derledik. Triko moda ve giyim sektöründe örülebilecek bit yün kumaş cinsi olarak tanımlanmakta. Zaman içerisinde kullanımdan dolayı yünlenme yapması ise oldukça doğal. En önemli özelliği ise sizi soğuk havalarda sıcak tutması. Ayrıca triko’nun bir örme biçimi olduğunu da belirtelim. Merserize pamukla  örülen bu triko hırkalar farklı tarzlarda ve renklerde son derece ve sağlıklı olmakta.

Moda markalarının 2019 Triko Hırka Modelleri

Sizler için derlediğim 2019 yeni sezon hırka modellerinin fiyatları ise ortalama 50 tl’den başlamakta ve 150 tl’ye kadar devam etmektedir. Mango, koton, Twist, ipekyol, H&M, Zara gibi markaları n 2019 koleksiyonlarında Sonbahar – Kış sezonu için hazırlanan bu hırka modellerini Türkiye mağazalarında ve E-ticaret sitelerinde bulabilirsiniz.

Beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz hırka modelini yorum olarak yazın. Sizin için araştırıp hangi markanın modeli olduğunu ve fiyatını söyleyelim.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir