Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

2019 Parti Elbiseleri

Türkiye’de bulabileceğiniz moda markalarının 2019 Parti ve genç kesim elbise Abiye modellerini sizler için derledik. Özellikle yılbaşı partisinde giyebileceğiniz birbirinden seçkin, farklı ve çekici elbise modellerini bulmanız mümkün. Bununla birlikte eğer okul çağında genç bir kızsanız yine bu elbise modellerinden bazıları mezuniyet partileri için de kullanılabilir. Mini elbiselerin ağırlıklı olduğu parti konseptinde parlak kadefe elbislerin yanında pullu, simli, payetli şifon elbiseleri bulmakta mümkün.

2019 Yılında Genç Kızlar için Parti Elbiselerin de Neler var?

Parti elbiselerinin en önemli ortak özelliği sizi olduğundan daha zarif göstermesi. Bununla birlikte çekici ve rahat olmak isteyeceğiniz bu ortamda sade elbiselerin yanında fazlaca mini ve seksi elbiselerin de olduğunu belirmekte fayda var.

Hangi Markalar var?

Trendyol’da bulabileceğiniz milla koleksiyonu, koton, twist, Roman ve Mango’da bulunan parti elbise modellerinin en güzel ve beğenilenlerini bu konumuzda sizler için derledik. Beğendiğiniz elbiseyi yorum olarak sorarsanız sizler için hangi markaya ait olduğunu öğrenebilirim. Fiyatlara gelince 79 tl’den 150 tl’ye kadar fiyatların değiştini de bazı modellerin ise 400 tl’yi bulduğunu da belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir