Tüm Saç Renkleri


2019 Triko Kazak Modelleri

2019 Yılında Türk markalarının Triko Kazak Modellerini sizler için derledik. Zara, Mango, h&m, Koton, Dilvin başlıca moda markaları.Ünlü ömoda giyim markalarının 2019 yılı yeni sezon kazak modelleri 120 tl ile 70 tl arasında fiyatlara mağaza ve e-ticaret sitelerinde satılmakta. 

Ağırlıklı olarak mavi tonları, sarı, turuncu, bordo, gri ve beyaz renklerin tercih edilmekte. Daha çok düz desenlerin farklı örgü biçimleri ile karşılaştığımızı söyleyebiliriz.

Kazakları kombinlerken farklı aksesuarlar , palto ve kabanların tercih edilmekte. Renk uyumunun da buna göre 1-2 ton değişken olmasının güzel kombinler yaratmak için etkili.  2019 yılında moda markalarında sadeliğin ön plana çıktığını görüyoruz. Günlük giyimde sokak modasında da yine daha sıcak tonların tercih edildiğini söylemek mümkün.

2019 Triko Kazaklar

İşte sizler için hazırladığımız 2019 yeni sezon Türkiye’de bulup satın alabileceğiniz triko kazak modelleri.

Yazar Hakkında
Toplam 4544 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Örgü Şiş Kazak Örneği ve Modelleri
En Güzel 100 Örgü Kazak Modelleri
İlkbahar Kazak Modelleri
Kışlık Kazak Modelleri

Yorumlar (1 Yorum)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara