Tüm Saç Renkleri

Efsane Odağ Boyu ve Saç Rengi

Efsane Odağ En son 2018 yılının popüler dizilerinden olan Avlu’da son derece başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir.

Efsane Odağ Kimdir?

Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih  Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Efsane Ateş Medya menejerlik hizmeti ile çalışmaktadır.  İlk dizisini 2011 yılında unutma beni adlı dizi ile gerçekleştiren Efsane Odağ daha sonra pek çok film ve dizide yer almıştır.

Efsane Odağ Saç Rengi ve Boyu

Doğal saç rengi orta kahverengi olan Efsane son derece güzel ela – yeşil göz rengine sahiptir. Doğal düz uzun saçlara sahip olan Efsane odağ ‘ın saçlarını zaman zaman küllü açık kahverengi saç renklerinde de görüyoruz. Boyu 1.67 olan Güzel ve başarılı oyuncu son 2018 yılında avlu dizisi ile de son derece başarılı bir reklam performansı göstermektedir.


Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5615 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara