Tüm Saç Renkleri

Çiğdem Benli Boyu ve Saç Rengi

Sevdiklerinizle Paylaşın

1984 Doğumlu olan Çiğdem benli 2018 senesinde oldukça popüler bir dizi haline gelen Avlu dizisinde kadın gardiyan olarak görev yapmaktadır.

Çiğdem Benli Kimdir?

Konuda Yer Alan Başlıklar

Kocaeli doğumlu Çiğdenm Üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya’da Tiyatro oyunculuğu bölümünde tamamladı.

Kösem Sultan, Beyaz Tay, Tıngır Mıngır Ülke, Ferhad ile Şirin, Keşanlı Ali Destanı adlı oyunlarda sahne almıştır.

Bugüne kadar Moya Hitit Yıldızı ve Yağmularda Yıkansam isimli sinema filmlerinde rol almıştır. 2017 yılında ise Payitaht Abdülhamid dizisinde Julie karakterini canlandırmıştır.

Saç Rengi ve Boyu

Türk kadın tipinden biraz da olsa farklı olarak Çiğdem benli Açık Küllü saç rengine sahiptir. Açık Buğday tenli olan ve yine ela gözleri ile daha çok avrupalı bir havası olan Çiğdem benli’nin boyu ise 1.72’dir.

Doğal saç rengi ile karşımıza çıkan Çiğdem Benli saçlarının uçlarının daha açık renkli olması nedeni ile son derece hoş bir saç rengine sahip görünmektedir.

 


admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir