Tüm Saç Renkleri

Gamze Topuz Boyu ve Saç Rengi

Sevdiklerinizle Paylaşın

1983  ( 35 yaşında ) Doğumlu olan Gamze Topuz  Geçtiğimiz senelerde yine tv Dizi ıyuncusu olan Kocası  Ümit Kantarcılar’dan ayrılmışlardır.  Eski eşinden bir kızı vardır.

Gamze Güzel ve zarif fiziğini babasının yarış atlarında 6 yaşından beri binicilik yapmasına bağlıdır. Tv dünyasına ise aslında yarışmalarda sunuculuk yaparak başlamıştır.

2010 yılında Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek yarışma programında sunuculuk deneyimi ile başlamıştır. Sonrasında Tv dizi sektöründe 2004 yılında En iyi arkadaşım ile başlamış son olarak 2015 yılında evli ve öfkeli 2016 yılında Hayat bazen tatlıdır  dizileri ile devam etmiş son olarak 2018 yılında avlu dizisinde kendisini göstermiştir.

Gamze Topuz Saç Rengi

Gamze Topuz’un güzel ve çekici olmasında gür, uzun, kıvırcık bukle bukle saçlarının çok etkisi vardır. Kahverengi ve bazen çikolata kahvesi olan saçlarını nadir de olsa zaman zaman uçlarına krape balyaj uygulaması ile açtırmaktadır ki bu saç rengi de kendisine çok yakışmaktadır.

Doğum Tarihi: 8 Ekim 1983
Nereli: Adana
Burcu: Terazi
Kilosu: 60
Boyu: 1.70
Göz Rengi: Siyah
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Bilgi Üniversitesi TV Gazetecilik Bölümü mezunu. 

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

Son yazıları admin (Hepsini Gör)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir