Tüm Saç Renkleri

Tarz Yaratan 15 Farklı Kazak Modeli

Kazak modelleri ararken kuşkusuz Türkiye’de bulunan hazır giyim markalarının kazaklarının farbrika çıkışlı olması nedeni ile son derece düz, sıradan basit modeller olduğunu hepimiz biliriz. Konuda yer alan kazakların hepsi ya küçük butiklerin ürünleridir ya da özel olarak örülmüş modellerdir. O nedenle Bu kazak modellerini lc waikiki, koton gibi kadın moda markalarında bulmanız pek olası değil. Ancak yine’de Mango, Zara ve h&m‘ de çok tarz keyifli Kazakları da bulabileceğinizi tahmin ediyorum.

2018-2019 Sezonu Sonbahar Kış ile birlikte markaların da yeni kış sezonu modellerinin’de mağazalarda yerini aldığını hatırlatalım. Burada yer alan kazak modellerinden bazılarının hala internette satışta olduğunu söylemek isterim. Yün örme kazakların her zaman çok daha şık ve tarz yarattığını söylemekte yarar var. Üstelik yün örme kazakları artık sipariş üzeri üretmeniz de mümkün.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5615 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara