Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Nursel Köse Boyu ve Saç Rengi

zamedya

Türk sineması ve Tv Dizilerinin başarılı kadın oyuncusu  Nursel Köse Aslen Malatyalı olup; Almanya’da büyümüş, eğitim almış ve ilk oyunculuk deneyimlerini Almanya tiyatrolarında yaşamıştır.  1970 doğumlu olan Nursel Köse Oğlak Burcudur. 1.75 boyu ile uzun boylu ve güzel bir fiziğe sahip Olan Nursel Köse çok başarılı bir oyuncudur.

Tipik bir anadolu kadını görüntüsü olan Nursel kahverengi gözleri beyaz teni ile birlikte zarif, uzun çekici bir yüz estetiğine sahipdir. Ancak cilt problemleri bulunanNursel Köse’nin Boy / Kilo oranı oldukça iyi olduğu için zarif ve çekici görünür.

Köpek Dünyası

Nursel Köse’nin Saç Rengi

Doğal Saç Rengi kahverengi olan Nursel saçlarını daha çok koyu kahverengi saç boyası ile boyatmaktadır. Kızıl yansımaları da seven Nursel uzun ve düz bırakılmış daha doğal saçları kullanmaktadır.

Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pirinç Suyu / Sütü Nasıl Yapılır?
Kabızlık için Duphalac Kullanımı ve Muadileri
Betaserc Nedir? Kullananlar ve Muadilleri
Yüz Tipi Nasıl Belirlenir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara