Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Neslihan Atagül Boyu ve Saç Rengi

Neslihan Atagül İstanbul’da 1992 yılında doğmuştur (26 yaşında ) Annesi Beyaz rus, babası çerkes olan Neslihan Aslan burcu kadınıdır. Çocuk yaşlarda henüz 13 yaşında iken Erberk Ajans’a kayıt yaptırmış oyuncu başarılı bir dizi oyuncusu olarak tanınmaktadır.

Doğal Bir Güzelliği Olan Neslihan Estetikli Güzel Değil

Neslihan Atagül’ün boyu 1.68 olup hafid bronz tenlidir. Göz rengi yeşil olan Neslihan Estetiksiz güzellerden bir tanesidir.  Burnunda estetik yoktur, dudaklarında botox yoktur, kaşları tamamen doğal ve hatta kirpik bile genellikle takma kirpik kullanmadan kameraların karşısına geçer.

Kurabiye Fincan

Neslihan Atagül Saç Rengi

Neslihan’nın alttan üstten 3. sıradaki fotoğrafta yer alan kahverengi ve hafif kumral saç rengi kendi doğal saç rengi ancak kendisine en çok koyu kumral saç rengi yakışıyor kendisi ise genellikle kahverengi saç tonlarını tercih edenlerden.

Oynadığı Diziler

Yaprak Dökümü
İlk Aşk
Hayat Devam Ediyor
Canım Babam
Araf
Fatih Harbiye
Senden Bana Kalan
Kara Sevda

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5657 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara