Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Yeni Trend: Ek Saçlar İle Dolgun Ve Harika Saçlar

Sizlere instagram’da ve Pinterest’te sıklıkla gördüğünüz özellikle 2017 yılında dünyadaki tüm kadınların aklını başından alan bu harika saç modellerinin yaratıcısını ve kaynağını en önemlisi de nasıl yapıldığını anlatacağım. Ayrıca konuda 25’tane farklı ve birbirinden güzel ek saç bantları ( Çıt çıtlı saçlar diye biliriz ) Yaratılan  ve Hint Remy saçları ile yaratılan bu harika saç modellerini denedim.

Bu ek saçların kaynağı GL Saç bantları dediğimiz Saretta Bowerman ( @hairbysaretta ) adlı bir kuaför girişimcinin tasarımları. Son derece doğal görünen bu saç moldelleri saçlarınızı daha uzun, çok daha hacimli ve dolgun göstereceğinden sizin de daha farklı ve çok daha güzel ve canlı görünmenizi sağlayacaktır. İlgili linklerde bu ek saç bantlarının özelliklerini anlattım. Dilerseniz bu konumuzda derlediğim bir birinden harika saç modelleri tasarımlarına birlikte göz atalım.

Kurabiye Fincan
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5644 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara