Tüm Saç Renkleri

İnstagram’da Takip Edilesi 10 Tesettür Moda Fenomeni

Sevdiklerinizle Paylaşın

Öncelikle Türkiye’den sonrasında Tüm Türkiye’den Muhafazakar Moda sektörünün öncülerinden moda tasarımcıları yada moda ikonlarının tesettürlü moda kombinlerini ve elbislerini paylaştıkları 10 Tesettür Moda fenomeninin İnstagram hesaplarını sizler için inceledik ve paylaştık.

@kuaybegider

Son derece başarılı bir moda markası da olan ve tasarımlarını kurucusunu yine İzmirli Tesettürlü bir moda tasarımcısı olan markanın son derece başarılı ve genellikle tesettür giyim üzerine tasarımlarının yer aldığı fotoğraflar sıklıkla kullanılıyor.

@pinarsems

Özellikle Tesettür abiye alanında son derece başarılı çalışmaları olan Pınar hanımın kendi instagram hesabı ancak hesabında kendi yaptığı çalışma abiye fotoğrafları yer almakta. 718 bin takipçisi bulunmakta

@hulyaslan

Yine Tesettür / Muhafazakar kesim moda tasarımcılarından biri olan Hülya Aslan bu alanda özellikle kendi giyim tarzını ve kombinlerinin instagrama taşıyan başarılı Türk modacılarından biri.

@esraseziskigili

Esra Seziş Kiğılı muhafazakar Moda tasarımcısı olarak Türkiye’de son zamanlarda ortaya çıkan yeni ekol moda tasarımcılarından birisi. Yine instagram sayfasında kendi kombinlerini ve tasarımlarını bulmak mümkün. 200 bin takipçisi bulunmakta.

@nabilahkariem

Farklı bir tarzı olan Nabil   saçlarınıda farklı bir eşarp bağlama yöntemi ile bağlamakta. Son derece profesyonel fotoğraf çekimleri olduğunu ve yine yarattığı kombinlerde kullandığı kıyafetlerin de fazlasıyla üst segment markalar olduğunu belirtmekte sanırım yarar var. Kendisinin profeyonel bir moda yayıncısı / manken olduğunu söyleyebiliriz.

Takipçi sayısı 80 bin.

@mariaalia

Alia’da profesyonel bir manken müslüman olan Maria son derece güzel, mütevazı ve zarif bir kadın. Çok güzel tesettür kombinleri ve abiye tesettür modelleri bulmak kendi sayfasında mümkün. Eşarp olarak da saçlarının bir miktar göründüğü modern bir tesettür kullanmakta. 500’bin e yakın bir takipçi sayısı var.

@sarasabry

Sara yine son derece güzel, sempatik ve dünyayı gezmeyi seven zengin müslüman bayanlardan bir tanesi. Kendisi daha çok moda ile ilgili değil de daha çok anılarını paylaşmayı seviyor gibi ama değişik yerler ve yine farklı tesettür elbiseler görmek için takip edilebilir. Sara’nın belki de en önemli özelliği çok güzel makyaj yapması. 900 bin takipçisi bulunmakta.

@sallyomo

Arap asıllı müslümanlardan olan Sally son derece güzel bir kadın. Oyuncu ve aynı zamanda manken olan sally’de takip edilebilecek tesettürlü bayanlar arasında yer alıyor. Makyaj, kombin ve kıyafetlerinin çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Kendisinin 150 bin takipçisi bulunmakta.

@marwaatik

Yine son derece güzel tesettürlü bir bayanın instagram sayfası. Kendisi bir moda markasının kurucusu ve aynı zamanda tasarımcısı. daha mütevazı daha bol vücut hatlarını belli etmeyen ama son derece şık kombinler yaratıyor ve elbiseler tasarlıyor kendisi.

 

 

 

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir