Sevgililer günü Hakknıda Her şey

2019 Saç Modelleri- Saç Trendleri Değişiyor

2019 yılında Saç modellerinde ne gibi farklılıklar var ve trendler nedir diye araştırmaya başladığımda moda tasarımlarının sergilendiği Resort 2019 Defilelerine göz atmanın en iyi ve doğru yol olduğuna karar verdim. Kıyafetler ile birlikte mankenlerin saç stilleri de biçimlendiriliyor ve buna göre yeni sezonun Saç Trendleri ortaya çıkıyordu.

Dünyada Hangi Saç Modelleri Trend?

Moda defilelerinde yer alan saç tasarım sanatçıları bu anlamda Dünyadaki saç stil trendlerine yön veren kişiler olmakta ve biz de sizler  2019 yılı için en güzel ve dikkat çekici ve bu alanda adından sıklıkla söz etmiş saç tasarımlarına yer vereceğiz.

Fotoğrafların arkasında hangi defilede hangi moda tasarım markasının mankenleri için saç tasarımlarının yapıldığına yer verdim.

Moda ikonları ve Hollywood Yıldızları’nın şu anda kullandıkları saç sitilleri henüz şu anda bitmemiş bu yıla ait olduğu için onlardan görsel vermemeye çalıştım.

Yaylar ve metalik yıldız patlaması aksesuarları, biraz Rodartae’nin yıkıcı ve kadınsı kenarı görünümünü tekrar ekledi.

Kısa saçlar için saçlarınızı doğal ama farklı göstermek istiyorsanız, Sıkıştırılmış Mikro-Mist Tutma Düzeyi deneyin, Saç Spreyi ile uzatın ve her iki tarafa da Kitsch Düz Metal Bobby Pimleri ekleyin. Dünyaca ünlü Moda tasarımcısı kuaför Justine Marjan’ın tavsiyesi.


2019 Senesinde Türkler Hangi Saç Modellerini Tercih Ediyor

Biz Türk kadınlarının rahat ve kolay saç modelleri tercih ettiğini söyleyebiliriz. Özellikle okula giden genç bayanlar ve iş kadınları 5 dk’da yapabilecekleri saç modellerini tercih etmekte. Bunun içinde bakımı çok zor olmayan genellikle kısa, küt yada uzun ve örgülü saçlar tercih edilmektedir.

Uzun saçlar için çok kısa sürede hazırlanan bukleler, topuzlar, ve örgüler de yine tercih sebebi olmaktadır. Gelinbaşı saç örneklerinde ise artık sanırım hepimiz topuzdan sıkıldık. Bunun yerine sizi daha canlı ve güzel gösterecek olan helen tarzını seçmenizi önerir ve çiçeklerle saçınızı canlandırmanızı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir